Viktor Oliva - Pasačka krav

Kvaš, 25x34 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

51840. Pasačka krav
Dražba ukončena:29.10.2020 19:57:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč