Viktor Oliva - Podobizna muže

Akvarel, 26x19 cm. Monogramováno vpravo dole VO. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

70772. Podobizna muže
Dražba ukončena:13.01.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč