Viktor Oliva - Portrét starého muže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x28 cm. Signováno vpravo dole V. Oliva. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
103996. Portrét starého muže
Dražba ukončena:25.10.2023 21:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč