Viktor Oliva - Portrét Rembrandta

Olej na překližce, 38x27 cm. Monogramováno vpravo dole V.O. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo bylo vystaveno v Císařské konírně Pražského hradu na výstavě Portrét v Čechách pohledem dvou století.

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

45221. Portrét Rembrandta
Dražba ukončena:27.05.2020 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč