Viktor Oliva - Venkovské stavení

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 38x58 cm. Monogramováno vpravo dole V.O. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1861 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
72979. Venkovské stavení
Dražba ukončena:24.02.2022 20:56:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč