Viktor Rolín - Krajina s osamělými stromy

Olej na překližce, 20x30 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3206. Krajina s osamělými stromy
Dražba ukončena:25.11.2015 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč