Viktor Rolín - Kytice

Olej na překližce, 38,5x27,5 cm, signováno vpravo dole V. Rolín 22, rám, zaskleno.

1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko

Pozn.: Rám poškozen.

3757. Kytice
Dražba ukončena:28.01.2016 19:50:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč