Viktor Rolín - Po bouři

Olej na překližce, 40x50 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4251. Po bouři
Dražba ukončena:31.03.2016 21:01:55
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč