Viktor Rolín - Podzimní krajina

Olej na překližce, 50x50 cm, signováno vpravo dole slabě V. Rolín, rám.

1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko

Pozn.: Malba místy mírně poškozena.

4390. Podzimní krajina
Dražba ukončena:31.03.2016 22:18:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč