Viktor Rolín - Divoká mračna

Olej na překližce, 70x100 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

35415. Divoká mračna
Dražba ukončena:26.09.2019 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč