Viktor Rolín - Katedrála

Olej na překližce, 48x58 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, rám.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

12425. Katedrála
Dražba ukončena:20.09.2017 21:44:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč