Viktor Rolín - Krajina před bouří

Olej na překližce, 48x58 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

106977. Krajina před bouří
Dražba ukončena:13.12.2023 21:21:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč