Viktor Rolín - Před bouří

Olej na překližce. 39x49 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

39931. Před bouří
Dražba ukončena:29.01.2020 22:27:13
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 800 Kč