Viktor Rolín - Stromy

Olej na kartonu, 50x74 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

154136. Stromy
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč