Viktor Rolín - Vysoké nebe

Olej na překližce. 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

39936. Vysoké nebe
Dražba ukončena:29.01.2020 22:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč