Viktor Rolín - Z Náchodska

Olej na kartonu, 40x51 cm. Signováno vlevo dole V. Rolín. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

304937. Z Náchodska
Dražba ukončena:24.05.2020 20:30:37
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč