Viktor Seifert - Na sklonku zimy - Okolí Železnice

Olej na kartonu, 32x46 cm. Signováno vpravo dole Seifert. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zlvněn.

o autorovi: 1894-1959
Vystudoval UMPRUM v Praze a AVU v Praze u Karla Krattnera. Nejvíce ho ale v jeho krajinářské tvorbě ovlivnil František Kaván, u něhož se soukromě vzdělával. Svým dílem navázal na slavnou Mařákovu školu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

304154. Na sklonku zimy - Okolí Železnice
Dražba ukončena:24.03.2020 20:03:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč