Viktor Seifert - Předjaří

Olej na kartonu, 45x63 cm. Signováno vpravo dole Seifert. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i mlaba mírně poškozeny.

o autorovi: 1894-1959
Vystudoval UMPRUM v Praze a AVU v Praze u Karla Krattnera. Nejvíce ho ale v jeho krajinářské tvorbě ovlivnil František Kaván, u něhož se soukromě vzdělával. Svým dílem navázal na slavnou Mařákovu školu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

30997. Předjaří
Dražba ukončena:24.04.2019 20:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč