Viktor Seifert

307404. Tání

popis: Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole Seifart. Rám, sklo.

o autorovi: Narodil se roku 1894 v Pardubicích. Vystudoval UMPRUM a AVU u prof. Krattnera. Nejvíce ho ale v jeho krajinářské tvorbě (zejména zobrazování krás Českého ráje) ovlivnil František Kaván, u něhož se soukromě vzdělával. Svým dílem navázal na slavnou Mařákovu školu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

dražba ukončena: 24.01.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2021 7:30:36 5734