Viktor Seifert - Zimní cesta

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Seifert. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894-1959
Vystudoval UMPRUM v Praze a AVU v Praze u Karla Krattnera. Nejvíce ho ale v jeho krajinářské tvorbě ovlivnil František Kaván, u něhož se soukromě vzdělával. Svým dílem navázal na slavnou Mařákovu školu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

307388. Zimní cesta
Dražba ukončena:22.01.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2021 7:29:46 5734