Viktor Stretti - Havelský trh

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lept, 38x29 cm. Nesignováno.Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen,poškozeno,původní formát zastřižen.

 

o autorovi: 1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studoval na AVU (prof. Ženíšek) a v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Navštěvoval rovněž ateliér grafické školy Petra Halma. Miloval Prahu, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie, maloval podobizny (T.G.M., E. Beneš), zátiší, žánry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval mořské pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvořil také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo
300527. Havelský trh
Dražba ukončena:03.09.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč 31.08.2019 22:41:34 5800
5 000 Kč limit (31.08.2019 22:41:06) 2121
5 000 Kč 31.08.2019 22:41:07 5800
4 900 Kč limit (31.08.2019 22:40:56) 2121
4 800 Kč 31.08.2019 22:40:57 5800
4 700 Kč limit (31.08.2019 22:40:26) 2121
4 600 Kč 31.08.2019 22:40:27 5800
4 500 Kč limit (31.08.2019 22:40:19) 2121
4 400 Kč 31.08.2019 22:40:20 5800
4 300 Kč limit (31.08.2019 22:40:11) 2121
4 200 Kč 31.08.2019 22:40:12 5800
4 100 Kč limit (31.08.2019 22:39:24) 2121
4 000 Kč 31.08.2019 22:39:25 5800
3 900 Kč limit (31.08.2019 22:38:54) 2121
3 800 Kč 31.08.2019 22:38:55 5800
3 700 Kč limit (31.08.2019 22:38:38) 2121
3 600 Kč 31.08.2019 22:38:39 5800
3 500 Kč limit (31.08.2019 22:38:19) 2121
3 400 Kč 31.08.2019 22:38:20 5800
3 300 Kč limit (31.08.2019 7:50:58) 2121
3 200 Kč limit (31.08.2019 7:50:57) 4892
2 100 Kč limit (29.08.2019 11:29:30) 4892
2 000 Kč limit (27.08.2019 19:19:53) 2121
1 900 Kč 27.08.2019 19:19:54 4234
1 800 Kč limit (27.08.2019 19:19:47) 2121
1 700 Kč 27.08.2019 19:19:48 4234
1 600 Kč limit (27.08.2019 19:19:42) 2121
1 500 Kč 27.08.2019 19:19:43 4234
1 400 Kč limit (27.08.2019 19:19:37) 2121
1 300 Kč 27.08.2019 19:19:38 4234
1 200 Kč limit (27.08.2019 19:19:29) 2121
1 100 Kč 27.08.2019 19:19:30 4234
1 000 Kč limit (27.08.2019 19:19:24) 2121
900 Kč 27.08.2019 19:19:25 4234
800 Kč limit (22.08.2019 17:54:12) 2121
700 Kč 20.08.2019 16:03:31 4892
600 Kč 16.08.2019 7:50:07 2121