Viktor Stretti - Nerudova ulice

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 49x29 cm, signováno vlevo dole Viktor Stretti 1931, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studoval na AVU (prof. Ženíšek) a v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Navštěvoval rovněž ateliér grafické školy Petra Halma. Miloval Prahu, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie, maloval podobizny (T.G.M., E. Beneš), zátiší, žánry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval mořské pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvořil také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo
12748. Nerudova ulice
Dražba ukončena:21.09.2017 22:34:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:15 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
15 000 Kč 21.09.2017 22:29:43 1076
14 000 Kč 21.09.2017 22:29:06 383
13 000 Kč 21.09.2017 22:26:02 1076
12 000 Kč 21.09.2017 22:21:44 2798
11 000 Kč 21.09.2017 22:18:53 383
10 000 Kč limit (21.09.2017 22:18:47) 2798
9 500 Kč 21.09.2017 22:18:48 383
9 000 Kč limit (21.09.2017 22:18:40) 2798
8 500 Kč 21.09.2017 22:18:41 383
8 000 Kč limit (21.09.2017 22:17:56) 2798
7 500 Kč 21.09.2017 22:17:30 2578
7 000 Kč 21.09.2017 22:13:33 383
6 500 Kč 21.09.2017 22:11:49 2798
6 000 Kč 21.09.2017 22:10:22 383
5 500 Kč 21.09.2017 22:09:34 2923
5 000 Kč 21.09.2017 21:50:25 383
4 900 Kč 21.09.2017 21:46:13 2923
4 800 Kč 21.09.2017 21:37:54 383
4 700 Kč 21.09.2017 21:32:01 2923
4 600 Kč 21.09.2017 20:11:35 529
4 500 Kč 21.09.2017 6:20:48 2923
4 400 Kč limit (28.08.2017 16:51:28) 529
4 400 Kč 28.08.2017 16:51:29 2735
4 300 Kč limit (27.08.2017 18:18:17) 529
4 200 Kč 27.08.2017 18:18:18 499
4 100 Kč limit (24.08.2017 8:05:34) 529
4 000 Kč limit (24.08.2017 8:05:33) 148
3 400 Kč limit (23.08.2017 19:26:35) 148
3 300 Kč limit (23.08.2017 19:26:34) 529
3 100 Kč limit (23.08.2017 19:26:06) 529
3 000 Kč limit (23.08.2017 19:26:05) 148
1 800 Kč limit (23.08.2017 19:24:28) 529
1 700 Kč 22.08.2017 16:18:04 148
1 600 Kč 21.08.2017 21:36:55 2216
1 500 Kč 21.08.2017 21:34:17 529
1 400 Kč 21.08.2017 21:28:32 2216
1 300 Kč 21.08.2017 12:35:49 1039
1 200 Kč 19.08.2017 6:56:02 2216
1 100 Kč 18.08.2017 22:02:44 852
1 000 Kč 18.08.2017 21:41:04 849
900 Kč 18.08.2017 17:50:59 2216
800 Kč 18.08.2017 14:24:17 1331