Viktor Stretti - U Národního divadla v Praze

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Pastel, 33x51 cm. Monogramováno vlevo dole V. Stretti. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studoval na AVU (prof. Ženíšek) a v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Navštěvoval rovněž ateliér grafické školy Petra Halma. Miloval Prahu, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie, maloval podobizny (T.G.M., E. Beneš), zátiší, žánry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval mořské pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvořil také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo
33868. U Národního divadla v Praze
Dražba ukončena:26.06.2019 22:12:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč limit (26.06.2019 22:07:17) 5353
7 500 Kč 26.06.2019 22:07:18 849
7 000 Kč limit (26.06.2019 22:05:56) 5353
6 500 Kč 26.06.2019 22:05:25 849
6 000 Kč limit (26.06.2019 22:01:14) 5353
6 000 Kč 26.06.2019 22:01:15 849
5 500 Kč limit (26.06.2019 22:00:37) 5353
5 000 Kč limit (26.06.2019 22:00:26) 849
5 000 Kč limit (26.06.2019 22:00:27) 5353
4 700 Kč 26.06.2019 21:58:52 849
4 600 Kč limit (26.06.2019 21:58:47) 5353
4 600 Kč 26.06.2019 21:58:48 849
4 500 Kč limit (26.06.2019 21:58:25) 5353
4 400 Kč 26.06.2019 21:56:32 849
4 300 Kč limit (26.06.2019 21:56:27) 5353
4 300 Kč 26.06.2019 21:56:28 849
4 200 Kč limit (26.06.2019 21:56:17) 5353
4 100 Kč limit (26.06.2019 21:56:07) 849
4 000 Kč limit (26.06.2019 21:56:06) 5353
3 200 Kč limit (26.06.2019 21:54:37) 849
3 100 Kč 26.06.2019 21:54:20 5353
3 000 Kč 26.06.2019 21:51:56 849
2 900 Kč 26.06.2019 21:50:45 5353
2 800 Kč 26.06.2019 21:49:03 849
2 700 Kč 26.06.2019 21:48:37 5353
2 600 Kč 26.06.2019 21:45:07 849
2 500 Kč 26.06.2019 21:44:20 5353
2 400 Kč 26.06.2019 20:58:50 4747
2 300 Kč 26.06.2019 11:05:55 3229
2 200 Kč limit (25.06.2019 15:20:26) 4747
2 200 Kč 25.06.2019 15:20:27 3229
2 100 Kč limit (25.06.2019 15:03:11) 4747
2 000 Kč 25.06.2019 15:03:12 3229
1 900 Kč limit (24.06.2019 14:01:10) 4747
1 800 Kč 22.06.2019 16:08:50 3229
1 700 Kč 22.06.2019 13:08:19 804
1 600 Kč 22.06.2019 7:41:19 3229
1 500 Kč 21.06.2019 23:10:25 5579
1 400 Kč 18.06.2019 10:20:14 3229
1 300 Kč 17.06.2019 9:54:04 831
1 200 Kč 12.06.2019 20:21:57 804
1 100 Kč limit (12.06.2019 16:33:12) 4285
1 100 Kč 12.06.2019 16:33:13 849
1 000 Kč limit (06.06.2019 18:10:17) 4285
900 Kč 06.06.2019 16:35:16 5579
800 Kč 04.06.2019 9:42:44 3229