Viktor Stretti - Vltava v noční Praze

Detail položky

Detail položky

Lept, 16x6 cm. Signováno tužkou vpravo dole Viktor Stretti. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 32 cm

 

o autorovi: 1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studoval na AVU (prof. Ženíšek) a v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Navštěvoval rovněž ateliér grafické školy Petra Halma. Miloval Prahu, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie, maloval podobizny (T.G.M., E. Beneš), zátiší, žánry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval mořské pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvořil také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

vydraženo
113990. Vltava v noční Praze
Dražba ukončena:07.04.2024 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč limit (06.04.2024 13:30:40) 6651
5 500 Kč 06.04.2024 13:30:41 31
5 000 Kč limit (06.04.2024 13:30:37) 6651
4 900 Kč 06.04.2024 13:30:38 31
4 800 Kč limit (06.04.2024 13:30:34) 6651
4 700 Kč 06.04.2024 13:30:35 31
4 600 Kč limit (06.04.2024 13:30:33) 6651
4 500 Kč 06.04.2024 13:30:34 31
4 400 Kč limit (06.04.2024 13:30:30) 6651
4 300 Kč 06.04.2024 13:30:31 31
4 200 Kč limit (06.04.2024 13:30:28) 6651
4 100 Kč 06.04.2024 13:30:29 31
4 000 Kč limit (06.04.2024 13:29:57) 6651
3 900 Kč 06.04.2024 13:29:58 31
3 800 Kč limit (06.04.2024 13:29:55) 6651
3 700 Kč 06.04.2024 13:29:56 31
3 600 Kč limit (06.04.2024 13:29:53) 6651
3 500 Kč 06.04.2024 13:29:54 31
3 400 Kč limit (06.04.2024 13:29:51) 6651
3 300 Kč 06.04.2024 13:29:52 31
3 200 Kč limit (06.04.2024 13:29:49) 6651
3 100 Kč 06.04.2024 13:29:50 31
3 000 Kč limit (06.04.2024 13:29:47) 6651
2 900 Kč 06.04.2024 13:29:48 31
2 800 Kč limit (06.04.2024 13:29:45) 6651
2 700 Kč 06.04.2024 13:29:46 31
2 600 Kč limit (06.04.2024 13:29:42) 6651
2 500 Kč 06.04.2024 13:29:43 31
2 400 Kč limit (06.04.2024 13:29:39) 6651
2 300 Kč 06.04.2024 13:29:40 31
2 200 Kč limit (06.04.2024 13:29:34) 6651
2 100 Kč 06.04.2024 13:29:35 31
2 000 Kč limit (04.04.2024 21:25:58) 6651
1 900 Kč 04.04.2024 21:25:59 9512
1 800 Kč limit (04.04.2024 21:25:54) 6651
1 700 Kč 04.04.2024 21:25:55 9512
1 600 Kč limit (04.04.2024 21:25:50) 6651
1 500 Kč 04.04.2024 21:25:51 9512
1 400 Kč limit (04.04.2024 21:25:46) 6651
1 300 Kč 04.04.2024 21:25:47 9512
1 200 Kč limit (04.04.2024 21:25:35) 6651
1 100 Kč 04.04.2024 21:25:36 9512
1 000 Kč limit (04.04.2024 21:25:30) 6651
900 Kč 04.04.2024 21:25:31 9512
800 Kč limit (31.03.2024 10:06:49) 6651
700 Kč 31.03.2024 10:06:50 804
600 Kč limit (29.03.2024 20:04:00) 6651
500 Kč 29.03.2024 19:26:51 31