Viktorie Chaloupková - O páté

Olej na plátně, 55x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

152112. O páté
Dražba ukončena:04.01.2026 20:15:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč