Viktorie Chaloupková - Pražské panorama

Olej na sololitu, 60x80 cm, signováno vpravo dole Chal 89, rám.

o autorovi: 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

10794. Pražské panorama
Dražba ukončena:01.06.2017 20:16:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč