Vilém Mužík - Kytice v hliněném džbánu

Olej na kartonu, 60x50 cm, signováno vpravo dole V. Mužík, rám.

1902, Brno
Žák AVU v Praze (1926-1931; prof. Loukota, Krattner, Thiele, W. Nowak). Studijně pobýval ve Francii kde se vyprofiloval. Roku 1936 souborně vystavoval v Brně.

2733. Kytice v hliněném džbánu
Dražba ukončena:30.09.2015 20:34:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč