Vilém Plocek

12140. Přívoz

popis: Akvarel, 25x37 cm, signováno vpravo dole Vilém Plocek 1958, rám, pasparta, zaskleno.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:22:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč