Jan Pistorius - Tři koně

Olej na plátně, 78x75 cm, signováno vpravo dole Jan Pistorius, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

4723. Tři koně
Dražba ukončena:25.05.2016 22:12:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč