Vilém Ströminger - Krajina pod zříceninou

Olej na plátně, 40x65 cm, signováno vlevo dole V. Ströminger, rám.

Pozn.: Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1845 - 1901
Narodil se v Josefově u Jaroměře. Byl synem malíře Jakuba Strömingera. Ve své tvorbě se věnoval hlavně české krajině a hradům.

7056. Krajina pod zříceninou
Dražba ukončena:25.01.2017 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč