Vilém Ströminger - Pražský hrad

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole Ströminger, rám.

1845, Josefov - 1901, Praha
Malíř v Praze. Maloval zejména staré české hrady. Oženil se s Johannou; dcera Antonína Gareise st.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4316. Pražský hrad
Dražba ukončena:31.03.2016 21:52:59
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč