Vilém František Hauk (Staněk) - Kočovníci

Olej na kartonu, 31x41 cm. Signováno vpravo dole V.F. Hauk. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1910.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč

32584. Kočovníci
Dražba ukončena:30.05.2019 19:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč