Vilém František Hauk (Staněk) - Krajina za soumraku

Olej na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo dole V.F. Hauk. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1910.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč

22723. Krajina za soumraku
Dražba ukončena:27.09.2018 20:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč