Vilém František Hauk (Staněk) - Noční krajina

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole V.F. Hauk. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1910.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč

301982. Noční krajina
Dražba ukončena:06.11.2019 20:28:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč