Vilém František Hauk (Staněk) - Ve staré vsi

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole V.F. Hauk. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1910.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč

32253. Ve staré vsi
Dražba ukončena:29.05.2019 18:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč