Vilém Hlobil - Dívka v ateliéru

Olej na plátně, 92x73 cm, signováno vpravo dole V. Hlobil, olištováno.

1904, Mezimostí v Čechách - 1994

4833. Dívka v ateliéru
Dražba ukončena:26.05.2016 19:35:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč