Vilém Hlobil - Dům v zahradě

Olej na plátně, 65x91 cm, signováno vpravo dole V. Hlobil, olištováno.

1904, Mezimostí v Čechách - 1994

3448. Dům v zahradě
Dražba ukončena:26.11.2015 21:52:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč