Marie Hlobilová - Mrkvičková - Kopretiny a jeřabinky

Olej na plátně, 35x27 cm, signováno vpravo dole M. Hlobilová, rám.

1903, Přerov
Studentka UMPRUM v Praze (1919-1925). V zátiší uplatňuje vliv Vincenca Beneše. Zabývá se především malbou zátiší ale také drobnou grafikou.

3274. Kopretiny a jeřabinky
Dražba ukončena:25.11.2015 22:53:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč