Vilém Hlobil - Krajina s domkem

Olej na plátně, 100x82 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Vzadu štítek s autorským názvem a původní cenou a podpisem V. Hlobil

1904 Mezimostí
1927 absolvoval UMPRUM, pokračoval na speciálce A. Hofbauera. Působil jako profesor v Turč. sv. Martině, Zlatých Moravcích, Strážnici a Ostravě. Účast na mnoha výstavách (Olomouc, Brno, Zlín, Praha). Zastoupen ve sbírkách GHMP v Praze a GVU Ostrava.

843. Krajina s domkem
Dražba ukončena:29.01.2014 19:53:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč