Vilém Hlobil - Akt černovlásky

Olej na kartonu, 31x23 cm. Signováno vlevo nahoře V. Hlobil. Nerámováno.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

307869. Akt černovlásky
Dražba ukončena:11.03.2021 20:17:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč