Vilém Hlobil - Brno

Olej na plátně, 65x54 cm. Signováno vpravo dole V. Hlobil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

32553. Brno
Dražba ukončena:30.05.2019 18:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč