Vilém Hlobil - Česání chmele

Olej na plátně, 93x73 cm, signováno vlevo dole V. Hlobil, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

16619. Česání chmele
Dražba ukončena:28.02.2018 19:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč