Vilém Hlobil - Čtenářka

Olej na kartonu, 23x31 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

74854. Čtenářka
Dražba ukončena:20.03.2022 20:54:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč