Vilém Hlobil - Konvolut 4 prací

Kombinované techniky, od 62x88 cm do 71x90 cm. Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

110279. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:28.01.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč