Vilém Hlobil - Při koupeli

Olej na kartonu, 27x24 cm. Signováno vlevo nahoře V. Hlobil. Nerámováno.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

307831. Při koupeli
Dražba ukončena:09.03.2021 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč