Vilém Hlobil - Soubor 2 prací - Vesnice

Oleje na kartonu, od 25x35 cm do 28x47 cm. Signovány V. Hlobil. Nerámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

303463. Soubor 2 prací - Vesnice
Dražba ukončena:03.02.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč