Vilém Hlobil - Soubor 4 maleb

Oleje na kartonu, od 35x50 cm do 35x21 cm. Signovány vpravo dole V. Hlobil. Nerámováno.

Pozn.: 3x mírně poškozeno. 1x poškozeno.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

304850. Soubor 4 maleb
Dražba ukončena:18.05.2020 20:01:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč