Marie Hlobilová - Mrkvičková - Výlov

Olej na kartonu, 30x41 cm. Signováno vpravo dole Hlobil 99. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

20451. Výlov
Dražba ukončena:31.05.2018 19:10:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč