Vilém Hlobil - Zátiší s džbánkem a ovocem

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vlevo dole V. Hlobil. Nerámováno.

Pozn.: Karton v rohu poškozen.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

307819. Zátiší s džbánkem a ovocem
Dražba ukončena:09.03.2021 20:10:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč