Vilém Kafka - Lom

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole Kafka 1927, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Plátno vypnuto na nový napínací rám.

4834. Lom
Dražba ukončena:26.05.2016 19:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč